Voyager, czyli Praktyczny Pan – Samochodzik !

Voyager

Wielu z nas pamięta slogan – Praktyczna Pani. Oznaczał on kobietę uporządkowaną, która swoim zmysłem praktycznym potrafi dostosować się do każdych, nawet najtrudniejszych warunków. Jednym słowem z szalika zrobić czapkę, albo z każdego wolnego zakamarka uczynić pojemną szafę. Ale czy samochód może ścignąć się o miano Praktycznego?  Na pierwszy rzut oka nie jest to możliwe, ale po zapoznaniu się bliżej … czemu nie !

Amerykanie wymyślili wiele lat temu PRAKTYCZNY samochód

spełniający nawet najbardziej wymagające potrzeby rodziny. Chrysler Voyager okazał się hitem na rynku motoryzacyjnym i tę pozycję zajmuje nadal wśród wielu marek, które zazdrośnie chciałyby odebrać mu palmę pierwszeństwa. Voyager i Grand Voyager  był i jest nadal stworzony dla rodziny, która chce w komforcie i dużej przestrzeni podróżować, bez względu na ilość kilometrów. Wiemy, że podróż komfortowa jest doceniana jeżeli możemy zabrać ze sobą nie tylko naszą liczną rodzinę, ale PRAKTYCZNIE cały nasz ukochany świat odzieży, drobiazgów, zabawek i sprzętu do wypoczynku. Wiemy też, że samochód nie jest z gumy i rozpaczamy, kiedy nie możemy zapakować najbardziej potrzebnych bagaży.

voyager-bok-otwarty

Konstruktorzy amerykańscy docenili nasze przyzwyczajenia i zbudowali PRAKTYCZNIE dom na kółkach, który nie tylko jest wyposażony w profesjonalną, trzystrefową, automatyczną klimatyzację, fantastyczne radio, telewizor, ale zawiera również wiele schowków, pojemników i przestrzeni umożliwiających podróżowanie z ukochanym bagażem, bez rozterek związanych z jego brakiem. Laptop ma swój stoliczek, na którym możemy pracować, oglądany film nie przeszkadza – bo każdy pasażer ma swoje słuchawki, pod nogami mamy swój własnych schowek, który ma wielkość bagażnika małego samochodu, a promienie słoneczne nie oślepiają podczas czytania książki dzięki żaluzjom umieszczonym na oknach. Pasażer ma do swojej dyspozycji również wygodne, podsufitowe oświetlenie, lampki kierunkowe, sprawiające dodatkowo wrażenie wnętrza nowoczesnego samolotu. Można zapytać – czego jeszcze brakuje do wygodnego, komfortowego podróżowania ?  Może lodówki ? Otóż jest ! Jej funkcję pełni chłodzony, bądź przewrotnie – ogrzewany – schowek.

Voyager wnętrze

Mamy więc bardzo PRAKTYCZNY samochód, a właściwie dom, który ma zdolność do przemieszczania się. Voyager jako największy van dotychczas produkowany w USA  – zmienił się w bardzo komfortowy samochód dla rodziny. Przestrzeń bagażowa zaproponowana przez  konstruktorów jest zadziwiająco potężna. Pojemniki, które są pod siedzeniem mają ok. 300 litrów pojemności, a bagażnik do wysokości rolety ma następne 600 litrów. Tym, którym nie starcza wyobraźni można podpowiedzieć, że tylna przestrzeń jest wielkości małej łazienki w typowym mieszkaniu !

Voyager wnętrze miejsca

Voyager to po prostu olbrzym!  Zapewne żaden inny model samochodu rodzinnego nie może poszczycić się podobnymi rozmiarami.

Voyager daje niezrównany komfort jazdy, a tym samym zadowolenie i radość wspólnie spędzonych chwil w podróży dla całej rodziny. Jest niezastąpionym kompanem wspólnych wypraw i wakacyjnych wyjazdów.

Cóż, Voyager to przecież Najlepszy w Dziejach Podróżnik !

 

 

Zapoznaj się z ofertą na samochody Voyager

Czytaj też:

VN:F [1.9.22_1171]

Oceń wpis:

Łączna ocena: 5.0/5 (głosów: 2)
Voyager, czyli Praktyczny Pan - Samochodzik !, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody Chrysler i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Voyager, czyli Praktyczny Pan – Samochodzik !

  1. Darek Maciborski pisze:

    Fajnie napisane, dodaję do „często odwiedzanych” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *